Stażysta - Inżynier procesu

07.03.2023
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Firma INVADO Sp. z o.o. to producent drzwi wewnętrznych, należący obecnie do szwajcarskiej grupy
ARBONIA. Nieprzerwanie od 30 lat aktywnie działamy na rynku polskim oraz zagranicznym rozwijając specjalistyczne
kanały dystrybucji. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki drzwiowej zlokalizowanym na rynku
polskim. Produkcja drzwi wewnętrznych to pasja pozwalającą rozwijać się i wyznaczać najnowsze trendy w branży
wykończenia wnętrz. Konkurujemy z najlepszymi firmami na świecie, stawiając sobie za cel najwyższą jakość oraz
nowoczesny design wytwarzanych przez nas produktów. Jako pracodawca staramy się stworzyć środowisko pracy ceniąc i wspierając autonomiczny rozwój każdego pracownika będąc przy tym świadom, że jest to najcenniejszy kapitał naszego przedsiębiorstwa.

Miejsce pracy: Dzielna k/Ciasnej (pow. Lubliniecki) Województwo śląskie

GŁÓWNE ZADANIA
Wsparcie w udoskonalaniu przebiegu procesów produkcji
Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola
Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji
Identyfikacja problemówi wsparcie we wdrażaniu dział korygujących i docelowych
Wsparcie produkcji oraz utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
Wsparcie w aktualizowaniu obecnych i tworzeniu nowych standardów

WYMAGANIA
Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub w trakcie studiów
Dobra znajomość rysunku technicznego
Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
Znajomość pakietu Office (WORD,EXCEL, POWER POINT)
Chęć rozwoju i otwartości na wiedzę z zakresu technologii 4.0
Chęć rozwoju w środowisku SAP oraz MES

OFERUJEMY
Możliwość łączenia pracy z nauką
Wsparcie w zdobywaniu stopni naukowych na każdym poziomie (inżynier/magister/doktor)
Praca z doświadczoną kadrą zarządzającą
Dostęp do najnowszych wiedzy w środowisku SAP/MES oraz technologii 4.0
Możliwość pionowego i poziomego rozwoju w strukturach firmy
Stabilność zatrudnienia
Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim
Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG
Program rekomendacji pracowników
Bezpłatny transport do/z pracy na trasie Częstochowa-Dzielna

DOŁĄCZ DO NAS
Zainteresowanych kandydatów prosimy o złożenie Podania lub CV osobiście w sekretariacie firmy pod adresem:
INVADO Sp. z o.o. Dzielna ul. Leśna 2, 42-793 Ciasna, tel. 34 35 10 540 (sekretariat), w godzinach od Poniedziałku do
Piątku w godzinach od 8:00 do 16:00., lub drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej.
https://www.INVADO.pl/ >KARIERA