Stanowiska wykonawcze w Zakładzie Walcowania Blach Grubych, w Zakładzie Stalownia, oraz w Wydziale Transportu

10.06.2022
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

logo Liberty Częstochowa Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie

Dział Personalny Liberty Częstochowa Sp. z o.o.
Oddział w Częstochowie

poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach wykonawczych w Zakładzie Walcowania Blach Grubych, w Zakładzie Stalownia, oraz w Wydziale Transportu

Podstawowy zakres zadań :

  • Obsługa maszyn i urządzeń procesów przygotowania produkcji i nagrzewania wsadu
    (Oddział Blach Specjalnych)
  • Obsługa maszyn i urządzeń procesów produkcji blach i ciągu walcowniczego
    (Wykańczalnia Gorąca WBG)
  • Obsługa maszyn i urządzeń procesów wykańczania blach na liniach cięcia
    (Wykańczalnia Zimna WBG)
  • Prace w charakterze rozdzielczych produkcji przy kompletacji i załadunku wyrobów
    (Oddział Załadunku i Wysyłki - Dział Logistyki)
  • Obsługa maszyn i urządzeń procesów metalurgicznych (Stalownia)
  • Obsługa suwnic ogólnego przeznaczenia i specjalnych sterowanych z kabiny - kat. IS
    (Oddział Załadunku i Wysyłki – Dział Logistyki, Stalownia)
  • Obsługa zdalnie sterowanej lokomotywy (Maszynista ZSL - Wydział Transportu)

Podstawowe wymagania:

  • Nastawienie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane osoby:

  • Posiadające uprawnienia: do obsługi urządzeń transportu bliskiego, hakowego, przecinacza
    tlenowego - lecz nie jest to warunek konieczny
  • Posiadające uprawnienia: manewrowego, ustawiacza, prowadzącego pojazdy kolejowe
    - w przypadku Wydziału Transportu - lecz nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w ramach umowy o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Wsparcie w zdobywaniu nowych uprawnień w przypadku osób bez doświadczenia
    i wymaganych kwalifikacji – szkolenia na koszt pracodawcy
  • Wsparcie mentora w procesie adaptacji

Jeżeli jesteś zainteresowany/na propozycją aplikuj na adres: rekrutacja@libertyczestochowa.pl

lub dostarcz dokumenty do siedziby Działu Personalnego
(Częstochowa, ul. Korfantego 37A, pokój 10)
tel.: 34/ 323 89 39, 34/ 323 77 96

Nie zapomnij podpisać następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji,
zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2018 poz. 1000) , oraz art. 13 ust. 1−2
rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz.UE L 119, s. 1) – dalej RODO”.

Pliki do pobrania