Doradca Techniczny

13.01.2023
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

grafika ozdobnikowa, tekst: YAWAL, tło: wnętrze mieszkania

Firma Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy 30-letniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Nasze relacje opieramy na współpracy i otwartości. Działamy w ramach Grupy Kapitałowej Yawal zatrudniając ponad 800 pracowników, dzięki którym doskonalimy się i rozwijamy.

Zostań członkiem naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Herby

Twoje codzienne zadania:

  • Doradztwo techniczne dla Klientów
  • Wykonywanie obliczeń termicznych i akustycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w branży aluminiowej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość programów do kalkulacji stolarki aluminiowej typu LiczOkno
  • Umiejętność obsługi programu AutoCad
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy Ci:

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres:

praca@yawal.com

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”